ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ  ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ         
                                           ΣΧ.ΕΤΟΥΣ 2015-2016.      
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 32΄΄42 1ος
2 ΚΟΡΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 16ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄19΄΄23 3ος
3 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 36΄΄76 2ος
4 ΜΙΤΟΥΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Ε΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
5 ΛΟΥΚΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Ε΄ 36΄΄80 1ος
6 ΠΑΤΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ. Ε΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
1 ΝΤΖΙΑΒΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ 21ο Δ.Σ. Δ΄ 39΄΄38 3ος
2 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 16ο Δ.Σ. Ε΄ 49΄΄29 2ος
3 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 17ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄00΄΄34 3ος
4 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο Δ.Σ. Δ΄ 36΄΄75 1ος
5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Δ΄ 38΄΄50 2ος
6 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 55΄΄65  
1 ΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 40΄΄99  
2 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 41΄΄34  
3 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
4 ΜΠΟΥΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄12΄΄45  
5 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄13΄΄69  
6 ΣΓΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 5ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄02΄΄75  
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 41΄΄27
2 ΣΙΝΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ 16ο Δ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
3 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 4ο Δ.Σ. Ε΄ 41΄΄60
4 ΜΟΣΧΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ 21ο Δ.Σ. Δ΄ 43΄΄48
5 ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
6 ΜΠΑΧΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο Δ.Σ. ΣΤ΄ ΄32΄΄37
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 11ο Δ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 15ο Δ.Σ. Ε΄ 57΄΄36 1ος
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 42΄΄43 1ος
4 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24ο Δ.Σ. Δ΄ 43΄΄67 2ος
5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 51΄΄21 3ος
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2ο Δ.Σ. Ε΄ 54΄΄02
3 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 46΄΄52
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 15ο Δ.Σ. Δ΄ 42΄΄64
5 ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 38΄΄50
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 52΄΄31 1ος
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄06΄΄89 2ος
3 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4 ΚΑΛΑΜΑΤΑ  ΖΩΗ 11ο Δ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
5 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 18οΔ.Σ. Ε΄ 43΄΄37
6 ΖΕΙΝΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 54΄΄69
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 13ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 58΄΄37 1ος
3 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 13ο Δ.Σ. Ε΄ 47΄΄19 1ος
4 ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 49΄΄56 2ος
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 5ο Δ.Σ. Ε΄ 47΄΄70 2ος
2 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄07΄΄28  
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο Δ.Σ. Δ΄ 49΄΄02 1ος
4 ΔΡΟΣΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 50΄΄28 3ος
5 ΒΑΓΕΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄02΄΄29  
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 21ο Δ.Σ. Ε΄ 48΄΄45
2 ΓΚΙΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄10΄΄35  
3 ΓΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ 21ο Δ.Σ. Δ΄ 53΄΄67
4 ΖΑΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 4ο Δ.Σ. Δ΄ 59΄΄10
5 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ 2ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄00΄΄21
6 ΜΑΥΡΑΔΑ ΕΛΕΑΝΝΑ 2ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄36΄΄85
2 ΓΚΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 13ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄31΄΄59
3 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄15΄΄61
1 ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄41΄΄11
2 ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄52΄΄38
3 ΒΑΡΛΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄24΄΄57
4 ΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄34΄΄54
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄46΄΄88 3ος
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΚΟΣ 11οΔ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
3 ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄11΄΄64 1ος
4 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄07΄΄62 1ος
5 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 21ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄15΄΄60 2ος
           
1 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄42΄΄22 3ος
2 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄30΄΄11 2ος
3 ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄35΄΄26 1ος
4 ΓΡΙΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄40΄΄50 2ος
5 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄40΄΄83 3ος
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1.36΄΄71 1ος
2 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄46΄΄97 1ος
3 ΣΚΕΜΠΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ο Δ.Σ. Δ΄ 2΄04΄΄68 1ος
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
5 ΜΠΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 7ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄48΄΄60
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
           
           
           
           
           
           
  ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 64        
  ΜΑΘΗΤΕΣ: 41        
  ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ : 23        
           
           
       ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ   ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ         
                                             ΣΧ.ΕΤΟΥΣ 2015-2016.      
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 32΄΄42 1ος
2 ΚΟΡΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 16ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄19΄΄23 3ος
3 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 36΄΄76 2ος
4 ΜΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Ε΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
5 ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Ε΄ 36΄΄80 1ος
6 ΠΑΤΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ. Ε΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
1 ΝΤΖΙΑΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21ο Δ.Σ. Δ΄ 39΄΄38 3ος
2 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 16ο Δ.Σ. Ε΄ 49΄΄29 2ος
3 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 17ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄00΄΄34 3ος
4 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8ο Δ.Σ. Δ΄ 36΄΄75 1ος
5 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δ.Σ. Δ΄ 38΄΄50 2ος
6 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 55΄΄65  
1 ΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 40΄΄99  
2 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 41΄΄34  
3 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
4 ΜΠΟΥΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄12΄΄45  
5 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄13΄΄69  
6 ΣΓΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 5ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄02΄΄75  
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 41΄΄27
2 ΣΙΝΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ 16ο Δ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
3 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 4ο Δ.Σ. Ε΄ 41΄΄60
4 ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 21ο Δ.Σ. Δ΄ 43΄΄48
5 ΜΗΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
6 ΜΠΑΧΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο Δ.Σ. ΣΤ΄ ΄32΄΄37
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 11ο Δ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 15ο Δ.Σ. Ε΄ 57΄΄36 1ος
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 42΄΄43 1ος
4 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24ο Δ.Σ. Δ΄ 43΄΄67 2ος
5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 51΄΄21 3ος
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2ο Δ.Σ. Ε΄ 54΄΄02
3 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 46΄΄52
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 15ο Δ.Σ. Δ΄ 42΄΄64
5 ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 38΄΄50
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 52΄΄31 1ος
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄06΄΄89 2ος
3 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΖΩΗ 11ο Δ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
5 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 18οΔ.Σ. Ε΄ 43΄΄37
6 ΖΕΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 54΄΄69
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 13ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 58΄΄37 1ος
3 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 13ο Δ.Σ. Ε΄ 47΄΄19 1ος
4 ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 49΄΄56 2ος
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 5ο Δ.Σ. Ε΄ 47΄΄70 2ος
2 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄07΄΄28  
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο Δ.Σ. Δ΄ 49΄΄02 1ος
4 ΔΡΟΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ο Δ.Σ. Δ΄ 50΄΄28 3ος
5 ΒΑΓΕΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄02΄΄29  
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 21ο Δ.Σ. Ε΄ 48΄΄45
2 ΓΚΙΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 9ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄10΄΄35  
3 ΓΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ 21ο Δ.Σ. Δ΄ 53΄΄67
4 ΖΑΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 4ο Δ.Σ. Δ΄ 59΄΄10
5 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ 2ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄00΄΄21
6 ΜΑΥΡΑΔΑ ΕΛΕΑΝΝΑ 2ο Δ.Σ. Δ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄36΄΄85
2 ΓΚΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 13ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄31΄΄59
3 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄15΄΄61
1 ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄41΄΄11
2 ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄52΄΄38
3 ΒΑΡΛΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄24΄΄57
4 ΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 16ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄34΄΄54
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄46΄΄88 3ος
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΚΟΣ 11οΔ.Σ. ΣΤ΄   ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤ
3 ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄11΄΄64 1ος
4 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄07΄΄62 1ος
5 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 21ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄15΄΄60 2ος
           
1 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄42΄΄22 3ος
2 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1΄30΄΄11 2ος
3 ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄35΄΄26 1ος
4 ΓΡΙΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄40΄΄50 2ος
5 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο Δ.Σ. Δ΄ 1΄40΄΄83 3ος
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
           
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15ο Δ.Σ. ΣΤ΄ 1.36΄΄71 1ος
2 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄46΄΄97 1ος
3 ΣΚΕΜΠΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ο Δ.Σ. Δ΄ 2΄04΄΄68 1ος
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ        
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
5 ΜΠΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 7ο Δ.Σ. Ε΄ 1΄48΄΄60
           
           
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 100μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ      
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΗ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
           
           
           
           
           
           
  ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ: 64        
  ΜΑΘΗΤΕΣ: 41        
  ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ : 23        
           
           

Στοιχεία Σχολείου

5ο Δημοτικό Σχολείο Λαμίας

Ραιδεστού 1  - Νέα Μαγνησία

Λαμία 

Τ.Κ. 35133

e-mail : 5dimlamias @sch.gr 

τηλ  : 22310-25308

Fax : 22310-25308

Είσοδος